Fat to Fit

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,1 MB
  • Sürüm 1.0.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tapps
Fat to Fit mobil oyununda fazla kilolarından kurtulamaya çalışan oyun karakterini yönlendireceksiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize Fat to Fit mobil oyununu ücret ödemeden indirerek sevimli oyun karakterini yönlendirerek fazla kilolarından kurtulmasını sağlayacaksınız. Heyecan verici ve yağ yakıcı zaman yönetimi zorlukları ile koşma, kaldırma, çekilme ve oturma pozisyonlarını kullanarak tombik karakterin kilolarından kurtulmasına yardımcı olun. 

Fazla kilolardan kurtulmak çok da kolay değildir. İp atlatın, koşturun, diyet yaptırın ve zayıflamasını sağlayın. Egzersiz becerilerinizi ve müşterilerinizin kazançlarını artıracak ögeleri kullanarak basit kontrollü Fat to Fit oyununda eğlenceli anlar yaşamaya hazır olun. Parmaklarınızı kullanarak tüm oyun becerilerinizi sergileyeceğiniz Fat to Fit mobil oyununda müşteri potansiyelinizi artıracak nitelikte ögeleri değerlendirin. 

Spor salonları tarihinin en verimli koçu olun ve olabildiğince çok müşteri kazanın, dünyaya hiçbir fantezi pilates, yüksek frekanslı kardiyo rutininin sizin kadar iyi olmadığını tüm müşterilerinize kanıtlayın. Tüm müşteriler fazla kilolarından kurtulmak için size başvuracaklar. Onları mutlu etmek için hızlı bir zayıflama sistemi uygulayın. 

Herkesi şekillendirin ve dünyanın en yumuşak, en iddialı koçu haline gelmesi için çabalayın. Renkli mobil oyun ögeleri üzerine kurulan Fat to Fit arcade oyununda yüksek skorlar elde ederek ilerleyin. El becerinizi kullanarak karakterinizi yönlendirin. 

Fat to Fit indir